-
Smoby Domek na Palach Plac Zabaw Zjeżdżalnia Smoby














Wysyłka w ciągu | 24h |
Cena przesyłki | 65 |
Dostępność |
Średnia dostępność
|
Waga | 35 kg |
Kod kreskowy | |
EAN | 3032168108004 |
Zamówienie telefoniczne: 502544348
Zostaw telefon |
Wykonany z wysokiej jakości tworzywa plac zabaw dominuje biel połączona z czerwienią zjeżdżalni oraz okiennicy,zielenią ścian i szarym dachem.
Zawartość i cechy produktu:
- domek do zabawy w ogrodzie
- zjeżdżalnia o długości 150 cm
- tłoczenia imitujące charakter tworzyw
- okna z żaluzjami i przesuwanymi okiennicami
- drzwi połówkowe
- mocna, stabilna konstrukcja domku
- dla dzieci od 2 lat
- domek umieszczony na podeście (dł. pali 70cm)
- antypoślizgową drabinkę do wchodzenia
- weranda
Solidnie wykonany plac zabaw dla dzieci zabezpieczony został powłoką anty UV chroniącą kolory dzięki czemu zabawka będzie służyć wiele lat. Niewątpliwą atrakcją domku na palach jest zjeżdżalnia o długości ślizgu 150 cm do której można podłączyć wąż ogrodowy ,co sprawi, że zmieni się w zjeżdżalnię wodną.
Smoby to francuska firma z tradycjami sięgającymi roku 1924, należąca obecnie do niemieckiego koncernu zabawkarskiego Simba-Dickie Group, tworząca, produkująca i dystrybuująca bardzo szeroką gamę zabawek. Dziś produkty Smoby , wytwarzane w większości w Europie, cieszą się ogromną popularnością, a cechuje je najwyższa jakość, bezpieczeństwo i trwałość. Dzięki temu, iż są one stuprocentowym gwarantem radości i dobrej zabawy dla najmłodszych, trafiły już niemal w każdy zakątek świata.
Wiek | od 2 lat |
Wymiary produktu | 260 x 160 x 197 cm |
Wymiary opakowania | 100 x 120 x 50 cm |
- Producenci